www.R-1.pl

Loading

Projektowanie stron internetowych

Projektujemy i budujemy strony internetowe. Proste w obsłudze, profesjonalnie wykonane, responsywne strony www.

  • Profesjonalny, unikatowy projekt graficzny i wykonanie strony internetowej
  • Prosta, samodzielna obsługa
  • Responsywne, szybkie, przyjazne wyszukiwarkom internetowym
  • Serwis i aktualizacje wdrożonych przez nas projektów.
  • Konkurencyjny koszt wykonania strony internetowej

Analiza potrzeb i celu strony www

Zbieramy jak najwięcej informacji dotyczących celu i postawionych przed projektem wymagań zarówno tych estetycznych jak i funkcjonalnych. Prosimy o odpowiedź na kilka pytań związanych z realizacją projektu strony

Propozycja projektu graficznego

Po analizie zabieramy się za wstępne projektowanie stron internetowych i przedstawiamy naszą propozycję. Jest ona otwarta na wszelkie zmiany koncepcyjne i nad którą pracujemy w porozumieniu z klientem aż do uzyskania satysfakcjonującego jej stanu.

Skład strony internetowej

Dokonujemy budowy strony internetowej na podstawie zaakceptowanego projektu graficznego. Tworzymy interaktywną stronę internetową zachowując wszelkie obecnie obowiązujące standardy (w tym responsywność, wydajność i optymalizacje pod kątem wyszukiwania) i prostotę dostarczanych rozwiązań.

Instalacja strony, wdrożenie i szkolenie

Konfigurujemy wskazany przez klienta serwer i instalujemy w nim przygotowaną i przetestowaną stronę internetową. Posiadamy również własny serwer, którego przestrzeń jest gotowa do dzierżawy przez naszych klientów.

Opieka i wsparcie po-wdrożeniowe

Przeprowadzamy szkolenie z zakresu obsługi strony jak i naszego autorskiego, prostego w obsłudze panelu do jej zarządzania. Przez cały okres istnienia strony nadzorujemy jej właściwe działanie oraz służymy stałym wsparciem.

 

Profesjonalne projektowanie i budowa stron www.

Projektowanie stron internetowych należy przeprowadzać w taki sposób aby w efekcie strona była dostępna, użyteczna, prosta w obsłudze i ostatecznie przynosiła wymierne korzyści.

  • Profesjonalny projekt Nie tylko wysoka estetyce w grafice, która z natury rzeczy i tak jest sporna. Dobry projekt strony internetowej to nie tylko “ładne” kolory i czcionka, to przede wszystkim użyteczność i funkcjonalność.
  • Wydajność,która jest teraz tak bardzo pożądana przez wszystkich, wynika z faktu ogromnej ilości danych, które obecnie zawiera sieć internetowa oraz obciążeniom jakim przez to musi sprostać.
  • Atrakcyjna dla użytkownika.Chodzi tutaj głównie o to czy użytkownik, rzeczywiście znajdzie na naszej stronie internetowej to czego naprawdę szukał i czy będą to dla niego znaczące informacje. Wymusza to umieszczenia na jej łamach unikatowych, wyczerpujących i atrakcyjnych materiałów zarówno treści jak i mulitmediów.
  • Dostępność strony internetowej.Czyli możliwość jej właściwego odbioru przez jak największą liczbę zainteresowanych, podzielonych na wiele grup.